ZyXEL VMG3312-B10B wifi gücü arttırıcı

merhaba ZyXEL VMG3312-B10B wifi gücü arttırıcı adaptörü varmıdır

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bana da sinyal güçlendirici lağzımdı çünkü oturma odasında modem ve benim odama kadar internet çekmiyordu ben de "Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı" aldım ve çok memnunum.

    Xiaomi Mi WiFi AC1200 Router 4A 1167 Mbps 2.4G 5G Çift Bant 4 Antenli 157 TL fiyatı fazla ama alınır mı diyecek olursan alınır. Bunu ZyXEL VMG3312-B10B yerine tak ve tüm odalarına dağıtsın interneti

    Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Mbps MI-WIFI-PRO 69,70 TL içinde dönüştürücü var.Kurulumu da kolay tabii bana kolay seni bilemem ama kurulumunu yapamazsan internetten birazcık araştırsan kurulum videolarını bula bilirsin. Bu cihazı ara yere koy ve tüm odalara dağıtsın modemi

    Xiaomi Wifi Sinyal Yükseltici 2 44,49 TL kullanmadım ama yine de almak istersen diye ekledim fiyatı az. Bu cihazı da ara yere koy ve tüm odalara dağıtsın modemi

    Yukardaki yardımcı cihazlar ile modeminin gücünü arttıra bilirsin illaki başka cihazlar da var ama ben bunları sana öneriyorum ucuz diye

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

    hydra hydra (3800)