alattin


 • uzmanim.net'in geliştiricisi. Hazır alt yapı kullanmak yerine sıfırdan tüm alt yapıyı kodlamış ve geliştirmiştir. Bu çabası takdire şayandır. İyi bir hocadır. Son dönemde küçük kızı ile ilgilendiği için biraz tembellik yapmaktadır fakat bunu affedebilir. uzmanim.net siber saldırı aldığında sorunu çözmek için sabahladığı dönemleri çok iyi bilirim. Mütevazidir, ukalalık yapmaz. Bir soru sorduğunuzda siz anlayana kadar farklı farklı yöntemlerle size anlatmaya çalışır.

  murat - 26 Temmuz 2017 11:44

 • Uzmanim.net kurucu admini. Yazılımcıların şahı. Değerli bir hocamızdır kendisi :) Alattin Abiyi soru bombardımanına tutarım, hepsine teker teker cevap verir. Cevapları gayet açıklayıcıdır. Kendisinin minik bir kızı oldu. Kendisini tebrik ediyorum ailesine ve kendisine mutlu bir hayat diliyorum.

  toprak34 - 26 Temmuz 2017 2:38

 • Alattin abinin bana sözlük başlığı açmama yetki vermediğini daha doğrusu unuttuğunu öğrendiğimde, içimden hüngür hüngür ağlamak geldiğini söylemek isterim. Ben unutulucak adammıydım :)

  notify - 26 Temmuz 2017 3:21

 • uzmanim.net sitesinin yaratıcısı ve kurucusudur. samimi, yardımsever ve net cevaplarıyla bilinir. eğer uzmanim.net sitesinde bir soru başlığında alattin hocanın yanıtı varsa soru %99 oranıyla çözümlenmiştir. ayrıca kendisinden üniversite zamanında web programlama dersi almıştım.

  ismailsarp - 15 Eylül 2017 9:54

 • Uzmanım.net sitemizin kurucu admini, bir numaralı üyesi ve değerli hocamız. Bugünlerde minik bir prenses babası oldu, Tebrik ediyoruz ailesiyle birlikte kendisine ve minik kızımıza başarılarla dolu, mutlu ve sağlıklı uzun bir ömür diliyoruz.

  temmuz - 18 Eylül 2017 1:42

 • Uzmanim.net'i fetheden ve uzmanim.net'de adaleti sağlayan adam yani tek kelime harika. Yazılım konusunda iyi ve Uzmanim.net'i geliştirmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Fazla acemi olsa da benden çok şey öğreniyorlar :)

  darkcrak - 20 Ağustos 2020 12:22