hakan


  • Bu adam sistem konusunda uzmandır. Windows'un icat edilmediği, DOS denen karanlık dönemden günümüze kadar gelen nadir canlılardandır. Nerde sunucu çökmüş, ağda sorun var, router patlamış hemen orada belirir. TTNET ve benzerleri yokken bu adam internet servis sağlayıcı alt yapısı kurmuştur. Yeri gelir kablo çeker, yeri gelir router konfigüre eder. Elimde yetişmişmiştir, çömezim olur :)

    alattin - 26 Temmuz 2017 8:54

  • Uzmanım.net'in kuruluş günlerinden başlayarak günümüze kadar siteye ve site üyelerine önemli katkılarda bulunmuş, bunlara her yönüyle destek vermiş gerçek manada bir uzmandır; sitenin en bilgili ve tecrübeli iki üyesinden biridir. Aynı zamanda bir profesyoneldir (@Net'de Sistem Yöneticisi).

    temmuz - 26 Temmuz 2017 2:10

  • Fazla aktif olmasa da patronunun nur yüzlü çalışanı olsa da benim gözümde çok acemi yani benden çok şey öğrenecek bu teknoloji konusunda. Patronu onu ne kadar yorsa da uzmanim.net'i hiç aksatmıyor ve elinden ne geliyor ise yapmaya çalışıyor. Uzmanim.net'e katıldığımdan beri Hakan'dan birçok şey öğrendim ve öğrettim. Çok acemi yaaa bişiler biliyo işte 😂

    darkcrak - 20 Ağustos 2020 12:14