Bilgisayara virüs bulaştı, ne yapmalıyım?

kullanici761869 (1) 3 yıl önce sordu

Format atmadan kurtarma şansım var mi acaba? Virüsler " cssr ww30 ".

Toplam 2 cevap

hydra (3800) 3 yıl önce cevapladı

Virüs olduğunu nereden biliyorsunuz? CSSRS.exe Windows'un bir birimi/parçası. MalwareBytes ve Kaspersky İş görür.

darkcrak (5168) 3 yıl önce cevapladı

Bilgisayarını kapsamlı taraman gerekiyor yani Mallwarebytes ve Bitdefender ile tara. Not bilgisayarını güvenli modda tara fakat gizli klasörleride aç.

Windows 10 Güvenli Mod Nasıl Açılır?, Windows 10 Güvenli Modda Açmak?

Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

Bitdefender download