Bilgisayara virüs bulaştı, ne yapmalıyım?

Format atmadan kurtarma şansım var mi acaba? Virüsler " cssr ww30 ".

kullanici761869 kullanici761869 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Virüs olduğunu nereden biliyorsunuz? CSSRS.exe Windows'un bir birimi/parçası. MalwareBytes ve Kaspersky İş görür.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarını kapsamlı taraman gerekiyor yani Mallwarebytes ve Bitdefender ile tara. Not bilgisayarını güvenli modda tara fakat gizli klasörleride aç.

      Windows 10 Güvenli Mod Nasıl Açılır?, Windows 10 Güvenli Modda Açmak?

      Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

      Bitdefender download

      darkcrak darkcrak (5158)