access biçim bölümünde tarih veri türüyle beraber renkli yazma kodunuda kullanmak istiyorum

Merhaba benim bi ödevim varr. biçim bölümünde genel tarih yazıyor ya oraya renkli yazı yazma koduda ekliyoruz ama ikisini nasıl tutacağımı bilmiyorum.

hem genel tarih olcak hemde [mavi](yani renkli yazdıracak)

kullanici509855 kullanici509855 (28)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ben Office 2013 Access ingilizce kullanıyorum, ben de şu şekilde format yani biçim bölümü mavi oldu.

    "General Date"[Blue]

    Siz de Genel Format yazan yerin yanına [Blue] yazarsanız olacaktır.

    sedapekmez sedapekmez (624)