Logitech G25 sürücüsünü nereden indirebilirim?

Logitech G25 Yarış Direksiyonu Windows 8 sürücülerini nereden indirebilirim?

Logitech G25 yarış direksiyonunu özelleştirmek için kullanılan yazılımı nereden indirebilirim?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Logitech G25 Windows 7 ve Logitech G25 Windows 8 sürücülerini ve özellştirmek için gerekli yazılımı buradan indirebilirsiniz.

    Logitech indirme sayfasında solda bulunan Choose  OS yazan bölümden Windows  8, Windows 7, Windows Vista, Windows Xp, Windows 2000 işletim sistemlerinden ihtiyacınız olanı seçin.

    Select file bölümünden 32 bit veya 64 bit seçimini yapın.

    Download Software linkini tıklayın. Logitech G25 yazılımı indirme işlemi başlayacaktır.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)