Cubase gibi programlarda pluginler nasıl cracklenir

koseismet122 (1) 4 yıl önce sordu

Yaptığımız şarkıları kaydetmek için kullandığımız programlar var (cubase pro toolls fl studio vs.) bu kaydettiğimiz şarkıları düzenlemek için kulladığımız programlar var (pluginler=waves fabfilter vb) bunları kayıt programına crackli bir şekilde nasıl yükleyebiliriz

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Sence burası CRACK paylaşma sitesi mi ? Araştır bul ama sonra bilgisayarımda virüs var ne yapmalıyım diye soru sorma!.

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Crack'ı tavsiye etmiyoruz ve önermeye yetkimiz yok ama internetden araştırırsan bulursun. Bilgisayarına virüs bulaşma olasılığı var @hydra">@hydra nın da dediği gibi.