Dns değişmeme rağmen engellenmiş siteye giremiyorum

stea (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba  windows 10 dns degişmeme ragmen hala engellenmiş sitelere girmede zorluk çekiyorum

DNS değiştirdim ama olmadi yardım edebilecek olan varmi teşekkürler

Toplam 2 cevap

darkcrak (5168) 3 yıl önce cevapladı

Türkiyede yasaklanan sitelere girebilmek için vpn programı kullanman gerekiyor çünkü seni yabancı sunucuya bağlayıp oradaki sunucu üzerinden giriş yapmanı sağlıyor.

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

ülkemizde bir çok dns yasaklı durumda @dark">@darkarck yazdıgı gibi vpn kullanmalısın..