Instagram'da video sesi kapanmıyor

demetcr (21) 5 yıl önce sordu

Ben instagramda bir gönderiye fotoğrafa tıklayınca tıkladıgım fotonun 5 gönderi üstündeki videodaki şarkı çalıyor. sadece 2 fotoğrafta oluyor bu durum ve aynı profilde oluyor ve tesadüfen bir kullanıcının profiline girdim bir fotoğrafına tıkladıgımda yabancı pop müzik çaldı. belli fotoğraflarda oldugunu farkettim. başka kimsede yok galiba. sorun mu vardır hesabımda?

darkcrak 5 yıl önce

Kusura bakma instagramdan pek anlamıyorum ama @alattin veya @farurhenho görürse sana yanıt yazacaktır.

demetcr 5 yıl önce

Teşekkür ederim yanıt için umarım görüp yardımcı olurlar :)

Toplam 2 cevap

demetcr (21) 5 yıl önce cevapladı

@alattin">@alattin @farurhenho

darkcrak (5168) 3 yıl önce cevapladı

Hesabında sorun yok instagramda yazılımsal bir problem olabilir yani ilerleyen güncellemelerde düzeltirler sorunu ve zaten 1 yıl olmuş düzeltmiş olmalılar.