Instagram DM'ye girince uygulama kapanıyor

treajen (43) 4 yıl önce sordu

DM'den birisine basınca "Instagram durdu" hatası verip kapanıyor. Silip yükledim verileri sildim olmadı başka çözüm önerisi olan var mı?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Maalesef bu sorun genel. Bu sorun bende de oluyor beklemekten başka bir şey yapamayız mecburen yeni bir güncelleme beklemek zorundayız

treajen 4 yıl önce

Instagram bu aralar çok sıkıntılı ya.

darkcrak 4 yıl önce

Aynen öyle @treajen ben instagram a bir şey paylaşmıyorum girip çıkıyorum sadece bu sorunlar bana yaramaz 😊 ayrıca Twitterda da bu sorun olmuştu 1-2 gün sonra bir güncelleme geldi direk düzelttiler

darkcrak 4 yıl önce

Şimdi gelen güncelleme ile instagram sorunu düzeltildi @treajen

treajen 4 yıl önce

Hemen bakıyorum umarım düzelmiştir.

treajen 4 yıl önce

@darkcrak Oh be düzeldi çok teşekkürler <3

darkcrak 4 yıl önce

Çözüldü olarak işaretler misin 😊@treajen

treajen 4 yıl önce

@darkcrak O nerden yapılıyor.

darkcrak 4 yıl önce

Benim yorumumun sol tarafında tik var ona 1 kere tıkla yeşil olacak o zaman çözüldü olarak işaretlenmiş oluyor @treajen

darkcrak 4 yıl önce

Daha fazla ayrıntı için https://uzmanim.net/soru/uzmanim-net-nedir-bu-sitenin-amaci-nedir/101831 gide bilirsin