Twitter'a giriş yapamıyorum?

Twitter'e kullanıcı adı ve şifremi doğru yazmama rağmen twittera giriş yapamıyorum. Yine kullanıcı adı ve şifremi soruyor ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim?

fenerbahce fenerbahce (107)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Twitter'e giriş yapamıyorum hatasını almanızın en büyük nedeni kullandığınız Web tarayıcı(Browser) geçmişi ve önbellek(Cache) kaynaklı olduğu görülmektedir. Sorunun çözümü için Web tarayıcınızın(Browser) geçmişini ve önbelleğini(Cache) temizlemeniz gerekmektedir.

    Twitter'e giriş yapamıyorum hatasının çözümü için daha önce paylaştığım çözümden faydalabilirsiniz.
    Tarayıcı (Browser) geçmişi ve önbelleği (Cache) nasıl temizlenir?

    ergin ergin (2539)
    10 yıl önce cevaplandı

      21.03.2014 Güncelleme:

      Twitter'a erişim kapatılmıştır.

      Twitter'a erişmek için:

      Çözüm 1:

      Google Chrome üzerine ZenMate Kurabilirsiniz. ZenMate nedir nasıl kullanılır?

      Çözüm 2:

      Herhangi bir yazılım yüklemeden sadece DNS değiştirerek tablet, bilgisayar veya cep telefonundan Twitter'a giriş yapabilirsiniz.

      DNS sunucuları değiştirebilirsiniz:

      En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir?

      Android cep telefonlarda ve Android Tabletlerde DNS nasıl değiştirilir?

      iPhone DNS değiştirme

      iPad DNS değiştirme

      Windows 7'de DNS nasıl değiştirilir?

      Windows 8'de DNS nasıl değiştirilir?

      Ayrıca Twitter yasağı ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıdaki linkten detaylı olarak öğrenebilirsiniz:

      Erişim engellenen Twitter'a nasıl girebilirim?

      hakan hakan (15394)