query.prod.cms.rt.microsoft.com/cms/api/am/binary/RE2JgkA sitesi hakkında

kullanici622551 (61) 3 yıl önce sordu

query.prod.cms.rt.microsoft.com/cms/api/am/binary/RE2JgkA bu siteye bağlanılmasını nasıl engellerim? hosts dosyasından modemden dahi denediğim halde ağa bağlanan çoğu program buradan telemetri verisi gönderiyor

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Bu girdiğin site virüs değildir sadece sana Windows 7 kullandığın için sona erecek diyor 14 Ocak tarihinde. Elbette bu siteyi engelleyebilirsin zaten daha önceden uzmanim.net üzerinden çözüm yazmıştı @alattin">@alattin dilersen alttaki linkten çözüme gidebilirsin.

Bir websitesini engelleme

Ve resimli olarak @damlakoc anlatmıştı

Bir Siteye Giriş Nasıl Engellenir?

kullanici622551 3 yıl önce

Bunların hepsini denedim ama olmadı. Destek sonlanacak vs. demesine gerek yok

darkcrak 3 yıl önce

Sürekli googleyi açtığın zaman karşına mı çıkıyor yoksa @kullanici622551