Cubase gibi programlarda pluginler nasıl cracklenir

Yaptığımız şarkıları kaydetmek için kullandığımız programlar var (cubase pro toolls fl studio vs.) bu kaydettiğimiz şarkıları düzenlemek için kulladığımız programlar var (pluginler=waves fabfilter vb) bunları kayıt programına crackli bir şekilde nasıl yükleyebiliriz

koseismet122 koseismet122 (1)
4 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Sence burası CRACK paylaşma sitesi mi ? Araştır bul ama sonra bilgisayarımda virüs var ne yapmalıyım diye soru sorma!.

hydra hydra (3800)
4 yıl önce cevaplandı

Crack'ı tavsiye etmiyoruz ve önermeye yetkimiz yok ama internetden araştırırsan bulursun. Bilgisayarına virüs bulaşma olasılığı var @hydra">@hydra nın da dediği gibi.

darkcrak darkcrak (5168)