Darbeye dayanıklı telefon

Çocuk yüzünden sürekli telefonumun ekranı kırılıyor. Darbeye dayanıklı telefon var mı? Benim için internete girsin, konuşma yapabileyim yeter. Bir de dediğim gibi darbeye, düşmeye dayanklı olması lazım. Bıktım sürekli ekran değiştirmekten. En son sinirlendim telefonu duvara fırlattım. Tabi paramparça oldu telefon. Darbeye dayanıklı telefon önerir misiniz?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

Toplam 4 Cevap

valla cat s60 alabilirsin ama eski telefon   hakan abi de doğru diyor oda sağlam, cat markalarida  saglam

adils adils (136)
3 yıl önce cevaplandı

Blackview markasına bakabilirsin. Akıllı cep telefonu formatında istiyorsan Blackview BV5900 mesela uygun.  Suya, darbeye, düşmeye dayanıklı bir telefon.  Görüntüsü biraz kaba gelebilir. Ama darbeye dayanıklı telefon arıyorsan zaten görüntüden ödün vereceksin.

hakan hakan (15409)
3 yıl önce cevaplandı

LG'nin birçok telefonunda Askeri Standartlarda Sağlamlık (MIL-STD-810G) özelliği bulunuyor.

Örnek : LG K40, LG Q6, LG V10

Birde @hakan">@hakan abimin dediği gibi Blackview markası var.

Blackview BV6800 Pro modelini önerebilirim.

sametdemir sametdemir (60)
3 yıl önce cevaplandı

LG telefonların anakartları çabuk bozuluyor ve çabuk yanıyor işlemciside dahil @sametdemirBlackview BV5900 bu telefon darbeye dayanıklı fakat oyun telefonu değil yani yüksek kalitedeki oyunlarda donma ve kasma olabilir.

darkcrak darkcrak (5168)