Instagram DM'ye girince uygulama kapanıyor

DM'den birisine basınca "Instagram durdu" hatası verip kapanıyor. Silip yükledim verileri sildim olmadı başka çözüm önerisi olan var mı?

treajen treajen (43)
4 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Maalesef bu sorun genel. Bu sorun bende de oluyor beklemekten başka bir şey yapamayız mecburen yeni bir güncelleme beklemek zorundayız

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

  • Instagram bu aralar çok sıkıntılı ya. treajen 4 yıl önce
  • Aynen öyle @treajen ben instagram a bir şey paylaşmıyorum girip çıkıyorum sadece bu sorunlar bana yaramaz 😊 ayrıca Twitterda da bu sorun olmuştu 1-2 gün sonra bir güncelleme geldi direk düzelttiler darkcrak 4 yıl önce
  • Şimdi gelen güncelleme ile instagram sorunu düzeltildi @treajen darkcrak 4 yıl önce
  • Hemen bakıyorum umarım düzelmiştir. treajen 4 yıl önce
  • @darkcrak Oh be düzeldi çok teşekkürler <3 treajen 4 yıl önce
  • Çözüldü olarak işaretler misin 😊@treajen darkcrak 4 yıl önce
  • @darkcrak O nerden yapılıyor. treajen 4 yıl önce
  • Benim yorumumun sol tarafında tik var ona 1 kere tıkla yeşil olacak o zaman çözüldü olarak işaretlenmiş oluyor @treajen darkcrak 4 yıl önce
  • Daha fazla ayrıntı için https://uzmanim.net/soru/uzmanim-net-nedir-bu-sitenin-amaci-nedir/101831 gide bilirsin darkcrak 4 yıl önce