Instagram'da video sesi kapanmıyor

Ben instagramda bir gönderiye fotoğrafa tıklayınca tıkladıgım fotonun 5 gönderi üstündeki videodaki şarkı çalıyor. sadece 2 fotoğrafta oluyor bu durum ve aynı profilde oluyor ve tesadüfen bir kullanıcının profiline girdim bir fotoğrafına tıkladıgımda yabancı pop müzik çaldı. belli fotoğraflarda oldugunu farkettim. başka kimsede yok galiba. sorun mu vardır hesabımda?

demetcr demetcr (21)
5 yıl önce sordu

  • Kusura bakma instagramdan pek anlamıyorum ama @alattin veya @farurhenho görürse sana yanıt yazacaktır. darkcrak 5 yıl önce
  • Teşekkür ederim yanıt için umarım görüp yardımcı olurlar :) demetcr 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

@alattin">@alattin @farurhenho

demetcr demetcr (21)
5 yıl önce cevaplandı

Hesabında sorun yok instagramda yazılımsal bir problem olabilir yani ilerleyen güncellemelerde düzeltirler sorunu ve zaten 1 yıl olmuş düzeltmiş olmalılar.

darkcrak darkcrak (5168)