Kapatılmış hatımın watsap hesabını nasıl silebilirim?

Merhaba WhatsApp ekibi, telefonum çalındı ve numaramı operatörümle iletişime geçip iptal ettim. Bu doğrultuda WhatsApp hesabımın da kapatılmasını talep ediyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

mellek mellek (1)
10 ay önce sordu

Toplam 1 Cevap

Operatör ile iletişime geçip numaranı işleme kapattığına göre artık birileri senin Whatsappını kullanamaz. Telefonundaki o sim kartı artık kullanılamaz.

Şimdi yeni sim kartı almalısın. Aynı numaraı kullanmaya devam edeceksin. Operatörün sana yeni bir sim kartı verecek o sim kartı telefonuna takıp Whatsapp kurduğunda Whatsapp'ın tekrar aktif olacak. Dilersen sonra tamamen Whatsapp'ı kapatabilirsin.

Whatsapp destek hattına bir mail atabilirsin.

Mail başlığı: Lost/Stolen: Please deactivate my account olacak

Whatsapp mail adresi: @support.whatsapp.com?subject=WhatsApp%20Business%20Support" rel="noreferrer">smb_web@support.whatsapp.com

Mail içeriği: My phone was stolen please close my whatsapp account. My phone number  is +905321001010

şeklinde bir mail atmanız gerekiyor. Burada tabi siz kendi çalınan telenona ait telefon numarasını yazın.

hakan hakan (15424)
10 ay önce cevaplandı