pc arka plan değiştiremiyorum

Merhaba ben bi an gaza gelip videoyu arka plan yapma uygulaması indirdim bu siteden indirdim uygulamayı , değiştiriyorum ama yine aynı video oluyor ne yapmalıyım buradada videosu var lütfen yardım edin video

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

  • Öncelikle güzel kardeşim bu tür uygulamaları indirmeden 3 defa düşün hatta 10 defa düşün, eğer bianlık gaza gelip önüne geleni indirirsen sen pc'nin ekranına armut gibi bakarken o uygulama sayesinde pc'ni izlemeye alan arkadaşta senin pc'deki bilgilerine bakmaktan keyif alacaktır. Uygulamarı her zaman güvenli bilindik sitelerden indirmenizi tavsiye ederim. Sorununa gelirsek, indir uygulamayı denetim masasından kaldırmadan önce, dosyanın konumunu açarak dosyaya ait ne varsa sil at ve dosyanın indiği tarihe yakın 15-10 dk arasında ne kadar uygulama dosya varsa kaldır. Tabi kendi kendini güncelleyen sistem uygulamaları bellidir zaten. Sonra denetim masasından uygulamayı kaldırabilirsin. Bunun nedeni her ne kadar uygulamayı denetim masasından direkt kaldırsanda bazı trojenler sen sildikçe kendini arka planda geri yükler. Sendeki bir trojen demiyorum ama olabilme ihtimaline karşı bunları yap. Sonra bir virüs programı çalıştır. Bak bakalım virüs vs. Varmı, yoksa ve hala daha o lanet olası video gitmediyse aynı uygulamayı tekrardan indirmeyi göze al ve olan oldu zaten diyerek uygulamayı indir. Tekrardan bir videoyu wallpaper yaparak uygulamanın içinde illaki videoyu ekrandan kaldırma butonu vardır. Olursa yapamazsan beceremezsen gerekirse wp numarami vs. Paylaşırım ve iletişime geçebilirsin. hackedby 3 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Programı silmeyi denedin mi?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce cevaplandı

mlekesizzz mlekesizzz (40)