Telefon için antivirüs programı önerisi

Android telefonumda kullanmak için antivirüs programı önerir misiniz? Telefon için ücretsiz antivirüs programı önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

Toplam 3 Cevap

Telefonda antivirüs programları PC'deki kadar verimli değil. Açıkcası çok uygulama yüklemiyorsanız bence gerekli değil. Çok uygulama yüklüyorsan o zaman

  • AVG
  • Avast
  • Malwarebytes
  • Eset Mobile
  • Kaspersky

Bunlardan birini seç yükle. Bazıları tam sürüm değil. Mesela Malwarebytes. Satın alman gerekiyor.

murat murat (12492)
4 yıl önce cevaplandı

@murat">@murat 'ın dediği antivirüs programlarını kullana bilirsin ama telefonunun kendinde zaten antivirüs programı var o sana yeter zaten nasıl telefonuna virüs bulaştıracan ki.

Telefonuna nasıl virüs bulaşır:

Telefonu rootlarsan ve google üzerinden telefonuna oyun hilerleri vb. şeyler indirirsen ayrıca internette girdiğin sitelerden de telefonuna virüs bulaşa bilir.

Bilgisayardaki antivirüs programları daha verimlidir ama telefon daki antivirüs programları fazla verimli değil .

Murat'ın da dediği gibi.

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

avg avast kaspesky indirme kardeşim bana göre dr.web light ve eset mobile iyidir avast 200 300 mb ram yiyor avg de aynı malwarebytes de iyi ama 14 gün sonra geçekzamanlı koruma yapmıyor ondan işe yaramaz o bence eset daaha iyi hem fazla ram yemiyor hemde fazla pil yemez

andromobil andromobil (74)