Youtube tüm aboneliklerden çıkmaya çalıştığım zaman ve sizin dediklerinizi yaptığım halde bu sorun ile karşılaşmaktayım

(https://www.hizliresim.com/qsbcve1) bu linke yüklediğim fotoğraftaki sorunu nasıl çözeceğim bilmiyorum ama detaylı bir bilgi verecek olursak ben tüm abonlerden çıkıcağım zaman bu sorun ile karşılaşıyorum

lzye lzye (1)
1 yıl önce sordu

Toplam 3 Cevap

Merhaba,

Aldığınız hatanın, yani ERR_BLOCKED_BY_CLIENT hatasının temel sebebi Chrome'da kullandığınız uzantılardır. Ayrıca Chrome sürümünüzünde eski olması bu hataya sebebiyet verebilir. Önce kullandığınız uzantıları devredışı bırakmanızı ardından Chrome tarama verilerinizi temizlemenizi ve Chrome sürümünüzün güncelliğini kontrol etmenizi tavsiye ederim.

xbedirhanx xbedirhanx (836)
1 yıl önce cevaplandı

  • Saol Bedirhan Abi deniyeceğim olmassa geri dönüş yaparım <3 lzye 1 yıl önce
  • Rica ederim kardeşim:) xbedirhanx 1 yıl önce

abi şimdi bu hatayı alıyorum? Uncaught TypeError: Cannot read properties of null (reading 'click')
    at <anonymous>:13:65

lzye lzye (1)
1 yıl önce cevaplandı

Videoda paylaştığım script artık çalışmıyor. Youtube bazı değişiklikler yaptı. Bu sebepten script / kod geçersiz duruma düştü. En kısa sürede kodları inceleyip düzenleyeceğim.

alattin alattin (16984)