Superbox alınır mı?

Türk Telekom pişmanlığından sonra bir pişmanlık daha yaşamamak için soruyorum. Superbox alınır mı?

oguzhan08 oguzhan08 (45)
3 yıl önce sordu

Toplam 4 Cevap

Düşük hız ve yüksek fiyatından dolayı alınmaz.

hydra hydra (3800)
3 yıl önce cevaplandı

  • ne alabilirim güvenilir oguzhan08 3 yıl önce
  • Türk telekom derdim. Bölgene göre değişir şimdi TürkNet önersem o bölgede kötüdür, benim bölgeme göre Türk Telekom daha iyi. @oguzhan08 hydra 3 yıl önce
  • ankara akyurt oguzhan08 3 yıl önce
  • Lokasyon hakkında bilgim yok maalesef. Araştırman lazım @oguzhan08 hydra 3 yıl önce
  • @hydra @oguzhan08 türk telekom'un bu modeminden almanı tavsiye etmem aynı odada 5 MB zor çekiyor ama biz 24MB'lik aldık her hafta 4-5 kez müşteri hizmetlerini arıyoruz geleceğiz diyorlar ama ne gel var ne giden kimse gelmiyor hakem heyetine başvuracağım son çare bu türk telekomun başka bir modemini alırsan onu bilemem https://sites.google.com/view/gmew-sd/ana-sayfa mlekesizzz 3 yıl önce
  • resmin linkini bıraktım mlekesizzz 3 yıl önce

Türk.Net 'i bir yokla. Bölgesine göre iyi sonuçlar verebiliyor. Superbox zorunlu değilse önermem.  Hani tatil bölgesidir, yetersiz alt yapıdır vs söz konusu ise elbette deneyebilirsin.  Özellikle tatil  bölgelerindeyse ve yaza doğru kalabalıklaşıyorsa o zaman ciddi performans kaybı, yavaşlık söz konusu olabiliyor.

Türk Telekom tatrışmasız hala pazarda lider. TurkNet gibi alternatifler olsa da her bölgede aynı verimi alamayabiliyorsun.  Elbette bulunduğun yerin alt yapısı da çok önemli.

murat murat (12492)
3 yıl önce cevaplandı

Süperbox Türkcell'in 4.5G olarak internet sağladığı bir kutu. Her zaman aynı verimi alamayabilirsin ve hızlarda düşüşler olabilir anlık veya sürekli bir şekilde. Önceden Süperbox'ı sınırsız olarak sunuyorlardı yani sınırsız internet. Süperbox un fiyatı citten fazla ve almaya değmez fakat alt yapın yoksa alınabilir ama 4.5 G'nin iyi çekmesi gerekiyor bölgende.

Bana sorarsan TurkNet'i alternatif olarak deneyebilirsin fakat alt yapını kontrol edip ona göre TurkNet'e geçmeni öneriyorum.

Eğer Turknet'e geçmeyi düşünüyorsan bu davet kodu ile katılabilirsin:  PUM16AN38OHM

Turknet'in modemini almak yerine'de Keenetic modem almanı öneriyorum.

darkcrak darkcrak (5168)
3 yıl önce cevaplandı

  • Hayırdır. Türk.net sponsor filan mı oldu sana? :) murat 3 yıl önce
  • @murat abi maalesef herkes sponsorluk teklifi ediyor bana. :PPPP darkcrak 3 yıl önce
  • @darkcrak dikkat et reklam banı yeme ;) murat 3 yıl önce
  • :D reklam yapmıyom ki @murat sponsorumda yok. darkcrak 3 yıl önce

Dostum çalıştığım turizm firmasında kullanıyorduk @hydra">@hydra nın söylediğine tam uyuyor. (Düşük hız ve yüksek fiyatından dolayı alınmaz.)

sibermedia sibermedia (23)