windows kullandıgım son sürüm iso haline getirmek

başlıkta dedigim gibi güncel sürüm windows kullanıyorum bunu iso formatına dönüştürme imkanım var mı temiz kurulum için,

eski sürüm iso dosyam var her format attıgım da güncelleme istiyor ve çok uzun sürüyor .

son güncel sürümü mü indiriyim ?

krsn krsn (233)
4 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Bunun için iso almak yerine yedekleme programı kullanabilirsin,
en temiz çalışır durumdayken yedeklersen ilerde yüklediğinde aynı şekilde karşına gelir,
önerim  Acronis True .Image programı

Acronis True Image nedir? Nasıl kullanılır?

muvel muvel (332)
4 yıl önce cevaplandı

  • ben bu yedegi aldıgım da o programlamı çalıştırıcam yedegi nasıl kulanıcam. krsn 4 yıl önce
  • program lisanslı farklı bir yol yok mu ? krsn 4 yıl önce
  • sistem geri yükleme noktası oluşturdum daha iyi degil mi ? krsn 4 yıl önce
  • Sistem geri yüklemeleri bir zaman sonra kendiliğinden otomatik silinir. Yani yeni oluşturulan sistem geri yüklemeler üzerine yazılmış olur o geçerli olur. muvel 4 yıl önce
  • program lisanslı ilerde sorun cıkartmaz mı ? @muvel krsn 4 yıl önce

@muvel">@muvel doğru yaklaşımı seninle paylaşmış. Sadece ISO istiyorsan Microsoft sitesinden indirebilirsin. İndirdiğin ISO en güncel durumda olur.

Acronis ile sistemin imajını oluşturursan böylecek tüm yüklü programların da kurulduktan sonra gelir. Mesela Windows'u kurdun. güncellemeleri yaptın. Programlarını yükledin. Sonra Acronisle Disk imajı oluştur. Böylece istediğin an imaj oluşturduğun haline geri dönebilirsin.

murat murat (12492)