query.prod.cms.rt.microsoft.com/cms/api/am/binary/RE2JgkA sitesi hakkında

query.prod.cms.rt.microsoft.com/cms/api/am/binary/RE2JgkA bu siteye bağlanılmasını nasıl engellerim? hosts dosyasından modemden dahi denediğim halde ağa bağlanan çoğu program buradan telemetri verisi gönderiyor

kullanici622551 kullanici622551 (61)
3 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Bu girdiğin site virüs değildir sadece sana Windows 7 kullandığın için sona erecek diyor 14 Ocak tarihinde. Elbette bu siteyi engelleyebilirsin zaten daha önceden uzmanim.net üzerinden çözüm yazmıştı @alattin">@alattin dilersen alttaki linkten çözüme gidebilirsin.

Bir websitesini engelleme

Ve resimli olarak @damlakoc anlatmıştı

Bir Siteye Giriş Nasıl Engellenir?

darkcrak darkcrak (5168)
3 yıl önce cevaplandı

  • Bunların hepsini denedim ama olmadı. Destek sonlanacak vs. demesine gerek yok kullanici622551 3 yıl önce
  • Sürekli googleyi açtığın zaman karşına mı çıkıyor yoksa @kullanici622551 darkcrak 3 yıl önce